Simklubben S02

Styrelsens uppdrag regleras i Simklubben S02:s stadgar. Styrelsen har det övergripande ansvaret för klubbens verksamhet. Nedan finner du styrelsens kontaktuppgifter. Vill du komma i kontakt med hela styrelsen kan du maila styrelsen@s02.nu.

Styrelsen

Pernilla DittmerOrdförande
Pernilla Dittmer

pernilla.dittmer@s02.nu
072-8870732
Linda RilbyVice ordförande
Linda Rilby
linda.rilby@s02.nu
0707-706465
Kassör
Sophia Pettersson

sophia.pettersson@s02.nu
Funktionärsansvarig
Federico Hernandez
federico.hernandez@s02.nu
Ledamot
Åsa Axelsson

asa.axelsson@s02.nu
0704-615848
Karl-Johan KilliusLedamot
Karl-Johan Killius

karljohan.killius@s02.nu
0761-498429
Ledamot
Dan Paulin

dan.paulin@s02.nu
Suppleant
Maria Jelvestam
maria.jelvestam@s02.nu
Suppleant
Donald Werner

donald.werner@s02.nu

Personal

SzilviaKlubbchef
Szilvia Sziveri

szilvia.sziveri@s02.nu
LineUtvecklings- och marknadschef
Line Holmqvist

line.holmqvist@s02.nu
joachimChefstränare
Joachim Bratt

chefstranare@s02.nu
joachim.bratt@s02.nu
fanny

Simlyftet
Fanny Patriksson

simlyftet@s02.nu
fanny.patriksson@s02.nu

Kansli

Ändrade öppettider under sommaren.

Öppettider telefon
måndag kl 12-15
torsdag kl 12-15
fredag kl 12-15

Telefon
073-656 61 18

Mailen är alltid öppen! kansli@s02.nu

tränare

VI BEHÖVER FLER TRÄNARE

Är du intresserad? Maila ansokan@s02.nu

Bästa livförsäkringen!
Träna med oss!

Vi har simkurser i Valhalla, Lundby, Kärra, Angered och Frölunda.

Bokningen till sommarkurserna är öppen!

Maila kansli@s02.nu för mer information.

Swim of Hope 2021